Нова ФК в НУШ

Наші тренери "Нова фізкультура в НУШ": Запорізька область



Моніторинг: анкетування учасників тренінгу

2019 РІК: ЖОВТЕНЬ-ЛИСТОПАД


Групи
Тренера
Місце проведення. Фактичний результат
Група № 1. 28-30.10.2019

Група № 2: 28-30.10.2019

Група № 3: 29-31.10.2019

Група № 4: 29-31.10.2019

Група № 5: 29-31.10.2019

Група № 6: 29-31.10.2019

Петренко Валентина Володимирівна
Штурмак Володимир Васильович
Група № 7: 29-31.10.2019

Солопан Олена Миколаївна
Котляр Олег Андрійович
Група № 8: 29-31.10.2019

Шаповал Сергій Миколайович
Група № 9: 18-20.11.2019

Група № 10: 18-20.11.2019

Поданенко Анна Іванівна
Група № 11: 19-21.11.2019

Федоріна Ольга Олександрівна
Левченко Людмила Михайлівна

2019 РІК: ЧЕРВЕНЬ

Група № 1. 03-05.06.2019
Фотоальбом
Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області.
Продукти
Плей-лист захисту
Тренінг зарахований. 
ККД тренера - 5,37

Група № 2. 03-05.06.2019
Фотоальбом
Притула Ігор Володимирович
КЗ "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№1" Гуляйпільської міської ради
Плей-лист захисту
Продукти
???
Василевська Наталія Олександрівна
Група № 3. 03-05.06.2019
Фотоальбом
Шаповал Сергій Миколайович
КУ «Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4» Пологівської районної ради Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 9,16
Група № 4. 03-05.06.2019
Фотоальбом
Вялова Любов Павлівна
КЗ «Якимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано.
ККД тренера - 9,63
Група № 5. 04-06.06.2019
Фотоальбом
Найдьонов Олександр Олександрович
Опорний комунальний заклад «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»  ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Фотофакти від супервізора
Тренінг зараховано.
ККД кожного тренера - 5,1
Кармазенко Анатолій Васильович
Група 6. 05-07.06.2019
Фотоальбом
Федоріна Ольга Олександрівна;
Левченко Людмила Михайлівна
Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 23 Запорізької міської ради Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Від супервізора
Тренінг зараховано.
ККД кожного тренера - 4,04
Група № 7. 05-07.06.2019
Фотоальбом
Порвіна Світлана Миколаївна
Більмацька СЗОШ І - ІІІ ст. «Інтелект» Більмацької районної ради
Продукти
Плей-лист захисту
Тренінг зараховано.
ККД тренера - 3,8

Група № 8. 05-07.06.2019
Фотоальбом
Грибов Олександр Станіславович
Балабинський навчально-виховний комплекс "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Престиж" Запорізького району Запорізької області
Від Супервізора
Продукти
Плей-лист
Тренінг не зараховано - захисту не було!
Група № 9. 06-08.06.2019
Фотоальбом
Притула Ігор Володимирович
КЗ "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№1" Гуляйпільської міської ради
Продукти
Плей-лист захисту
Від супервізора
???

Василевська Наталія Олександрівна
Група № 10. 06-08.06.2019
Фотоальбом
Шаповал Сергій Миколайович
КУ «Пологівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4» Пологівської районної ради Запорізької області
Продукти
Фотоальбом від супервізора
Плей-лист захисту
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 8,57

Група № 11: 10-12.06.2019
Фотоальбом
Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Енергодарської міської ради.
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 8 

Група № 12: 10-12.06.2019
Фотоальбом
Порвіна Світлана Миколаївна
Більмацька СЗОШ І - ІІІ ст. «Інтелект» Більмацької районної ради
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 9,9
Група № 13: 10-12.06.2019
Фотоальбом
Поданенко Анна Іванівна
м. Василівка, КЗ « Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» Василівської районної ради
Плей-лист - захист
Продукти
Тренінг зараховано.
ККД тренера - 9,22
Група № 14: 11-13.06.2019
Фотоальбом
Мельниченко Оксана Олексіївна
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N91 Запорізької міської ради.
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 11,3
Група № 15: 11-13.06.2019
Фотоальбом
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. «ОСНОВА» Запорізької міської ради
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано.
ККД тренера - 9,85



Група № 16: 11-13.06.2019
Фотоальбом
Авраменко Наталія Василівна
Запорізька загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів  № 65 Запорізької міської ради Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 11
Група № 17: 12-14.06.2019
Фотоальбом
Клименко Віктор Вікторович
КЗ «Загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів м. Приморськ» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 7,75
Група № 18: 12-14.06.2019
Фотоальбом
Лук’янова Юлія Валентинівна
Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3, Вільнянської районної ради
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 6,7
Група № 19: 12-14.06.2019
Фотоальбом
Станчевський Микола Карпович
КЗ "Зеленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів природничо-математичного напряму" Приморської районної ради Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 9,4
Група № 20: 18-20.06.2019
Фотоальбом
Брехер Тетяна Василівна;
Левченко Людмила Михайлівна
Біленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренерів - 4,59
Група № 21: 18-20.06.2019
Фотоальбом
Кириленко Лариса Василівна
Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 ММР ЗО
Продукти
Від супервізора
Плей-лист - захист
Тренінг  зараховано. 
ККД тренера - 12,08
Група № 22: 18-20.06.2019
Фотоальбом
Сбітнєва Наталія Миколаївна
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15 ММР ЗО
Продукти
Від супервізора
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 8,09
Група № 23: 18-20.06.2019
Фотоальбом
Назарова Галина Миколаївна
Комунальний заклад «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради»
Продукти
Плей-лист - захист
Плей-лист перезахистів
Від супервізора
Тренінг зараховано. 
ККД тренера - 9,04


Група № 24: 18-20.06.2019
Фотоальбом
Кармазенко Анатолій Васильович
Опорний комунальний заклад «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»  ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Від супервізора
Тренінг зараховано. 
ККД тренерів - 4,57
Найдьонов Олександр Олександрович
Група № 25: 27-29.08.2019
Фотоальбом
Богиня Степан Іванович
Оріхівська філія №5 комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради
Продукти - відсутні
Плей-лист - захист

Група № 26: 27-29.08.2019
Фотоальбом
Коновальська Тетяна Миколаївна
Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів "Прометей" з поглибленим вивченням предметів Мелітопольської районної ради, с. Костянтинівка
Від супервізора
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано.
ККД тренера - 11,62
Група № 27: 27-29.08.2019
Фотоальбом
Мартьянова Ірина Анатоліївна
Костянтинівський ліцей "Ерудит" Мелітопольської районної ради, с. Костянтинівка
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано.
ККД тренера - 9,88
Група № 28. 03-05.06.2019
Фотоальбом
Ценов Едуард Олександрович
Опорний навчально-виховний заклад Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області.
Плей-лист - захист - не зараховано
Продукти - не зараховано
Тренінг не зараховано.
Група № 29. 03-05.06.2019
Фотоальбом
Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області.
Плей-лист - захист
Продукти
Тренінг не зараховано - 5 захистів мінус
Група № 30: 21-23.08.2019
Фотоальбом
Петренко Валентина Володимирівна
Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Токмацької міської ради Запорізької області
Продукти
Плей-лист - захист
Тренінг зараховано.
ККД тренерів - 5,73
Штурмак Володимир Васильович
Група № 31: 19-21.08.2019
Фотоальбом
Панайотова Надія Борисівна
Опорний навчальний заклад «Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Азимут"»
Продукти
Плей-лист - захист
Від супервізора
Тренінг зараховано (крім Власович).
ККД тренера - 7,3

Група № 32: 19-21.08.2019
Фотоальбом
Рижикова Ольга Іванівна
Опорний навчальний заклад «Приазовська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Азимут"»
Продукти
Плей-лист - захист
Від супервізора
Тренінг зарахований.
ККД тренера - 10,1

2019 РІК: БЕРЕЗЕНЬ

26-28.03.2019, "Сузір'я"
Тренер - Олена Солопан (21 педагог) 
Бердянська гімназія «Сузір'я» Бердянської міської ради, м. Бердянськ
Фотоальбом
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, "Дніпро"
Тренер - Олена Бажул (22 педагога)
Запорізька гімназія №31 Запорізької міської ради
Фотоальбом
Продукти
Відео - захист
26-28.03.2019, "Оріхів!"
Тренер - Євген Носенко (30 педагогів)
Комунальний заклад «Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я"» Оріхівської міської ради
фотоальбом
Продукти
Відео - захист
26-28.03.2019, "Шевчик"
Тренер - Ірина Тимошенко (27 педагогів)
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІст. №101 Запорізької міської ради
Фотоальбом
Продукти
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, "Комунар"
Тренера - Ольга Федоріна, Людмила Левченко (19 педагогів)
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  №23 Запорізької міської ради
Фотоальбом
Продукти
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, Гуляй-Поле
Тренер - Ігор Притула
Гуляйпільська МР
Фотоальбом
26-28.03.2019, "5"
Тренер - Олег Котляр (21 педагог)
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Бердянської міської ради
Фотоальбом
Продукти
Плей-лист - захист
16-28.03.2019, "Прометей"
Тренер - Тетяна Коновальська (15 педагогів)
Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів "Прометей" з поглибленим вивченням предметів Мелітопольської районної ради
Продукти
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, "Ерудіт"
Тренер - Ірина Мартьянова (16 педагогів)
Костянтинівський ліцей "Ерудит"  Мелітопольської районної ради
Фотоальбом - 1
Фотоальбом - 2
Продукти
Плей-лист - захист


2018 РІК

Все, що натворили вчителі під час тренінгів "Нова ФК в НУШ" (Запорізька область)


Друзі! 

Прошу Вас оцінити якість тренінгів "Нова фізкультура в НУШ", які відбулися в жовтні-листопаді 2018 року. 

Для цього тисніть тут, будь ласка!

Тут Ви можете передивитися зведені дані про результати тренінгу (жовтень-листопад, 2018).

Наказ ДОН про додатковий тренінг (жовтень-листопад, 2018) - тут.

 11-13.06, 
м. Мелітополь
Тренер - Л.Кириленко
11-13.06, 
м.Мелітополь
Тренер - Н. Сбітнєва

Тренер - В.Мєшков
11-13.06, м.Молочанськ, Токмацький район
Тренер - К.Лісовік
11-13.06, смт.Кирилівка 

Тренера - В.Петренко, В.Штурмак

Тренер - С.Порвіна
11-13.06, Більмацький район

Тренера - Н.Томілко, Т.Шило, О.Рижикова

Тренера - І.Мартьянова, Т.Коновальська
11-13.06, Мелітопольський район
Тренера - Т.Матвіїшина, А.Резниченко, Л.Лобко, Т.Бідненко
Тренер - О.Тесля

Тренер - В.Клименко
13-15.06, Приморська міська ОТГ та Новоолексіївська сільська ОТГ

Тренер - О.Мельниченко
Тренер - М. Станчевський
19-21.06., Приморський район
Тренер - С.Богиня
18-20.06., Оріхівський район
Тренер - Є.Грицай
13-15.06., Берестівська ОТГ
Тренера - І.Притула, Н.Василевська
18-20.06., Гуляйпільський район
Тренера - А.Кармазенко, О.Найдьонов
18-20.06., Михайлівський район
Тренера - Е.Ценов, О.Дядя
18-20.06., Чернігівський район
Тренер - В.Сосновський
19-21.06., Осипенківська ОТГ
Тренер - Л.Нестеренко
20-22.06., м. Енергодар
Тренера - Ю.Лук'янова, О.Романовська
19-21.06., м.Вільнянськ
Тренера - О.Солопан, О.Котляр
18-20.06., м.Бердянськ
Тренер - Є.Носенко
20-22.06., Таврійська ОТГ


Тренер - С. Шаповал
20-22.06., Пологівський район

Тренер - Т.Брехер
Тренер - А.Грушко
19-21.06., Долинська СР
Тренер - Г. Назарова
23-27.06., Веселівський район
Тренера - О.Бажул, З.Щипкова
20-22.08., Дніпровський район
Тренер - Ю.Деменчук
Олександрівський район:
21.08. - день перший; 22.08. - день другий
Тренера - Л.Левченко, О.Федоріна, В.Павлов
21-23.08., Комунарський район

Тренер - В.Четверик
21-23.08., Новомиколаївський район
Відео-факти
Тренер - В.Котляр
14-16.08., Бердянський район
Тренера - Н.Авраменко, І.Тимошенко
27-29.08., Шевченківський район
Тренер - О.Іванова
27-29., Заводський район, відео
Тренер - С.Тараненко
25-27.06., Водянська ОТГ

Група № 1. Тренер - Шаповал Сергій Миколайович
31.10-02.11.2018
День перший; день другий; день третій

Група № 2. Тренер - Сбітнєва Наталя Миколаївна.
29-31.10.2018

Група № 3. Тренер - Кириленко Лариса Василівна.
30.10-01.11.2018

Група 5/6. Тренера - Солопан Олена Миколаївна; Котляр Олег Андрійович.
29-31.10.2018

Група № 7. Тренер - Поданенко Анна Іванівна.
29-31.10.2018

Група № 8. Тренер - Бажул Олена Євгенівна.
30.10-01.11.2018

Група № 9. Тренер - Носенко Євген Володимирович.
31.10-02.11.2018

Група № 10. Тренер - Тимошенко Ірина Миколаївна.
29-31.10.2018
День перший;
День другий;
День третій



Усім - щира подяка!

Тренінги з підготовки тренерів-волонтерів "Нова фізкультура для Нової Української школи" (червень, 2018)

04-06.06.2018, м.Мелітополь
Фотоальбом
07-09.06.2018, м.Бердянськ
Фотоальбом
14-16.06.2018, м.Запоріжжя
Фотоальбом