Нова ФК в НУШ

Наші тренери "Нова фізкультура в НУШ": Запорізька область


2019 РІК

26-28.03.2019, "Сузір'я"
Тренер - Олена Солопан (21 педагог) 
Бердянська гімназія «Сузір'я» Бердянської міської ради, м. Бердянськ
Фотоальбом
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, "Дніпро"
Тренер - Олена Бажул (22 педагога)
Запорізька гімназія №31 Запорізької міської ради
Фотоальбом
Продукти
Відео - захист
26-28.03.2019, "Оріхів!"
Тренер - Євген Носенко (30 педагогів)
Комунальний заклад «Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я"» Оріхівської міської ради
фотоальбом
Продукти
Відео - захист
26-28.03.2019, "Шевчик"
Тренер - Ірина Тимошенко (27 педагогів)
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІст. №101 Запорізької міської ради
Фотоальбом
Продукти
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, "Комунар"
Тренера - Ольга Федоріна, Людмила Левченко (19 педагогів)
Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  №23 Запорізької міської ради
Фотоальбом
Продукти
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, ГуляйПоле
Тренер - Ігор Притула
Гуляйпільська МР
Фотоальбом
26-28.03.2019, "5"
Тренер - Олег Котляр (21 педагог)
Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Бердянської міської ради
Фотоальбом
Продукти
Плей-лист - захист
16-28.03.2019, "Прометей"
Тренер - Тетяна Коновальська (15 педагогів)
Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів "Прометей" з поглибленим вивченням предметів Мелітопольської районної ради
Продукти
Плей-лист - захист
26-28.03.2019, "Ерудіт"
Тренер - Ірина Мартьянова (16 педагогів)
Костянтинівський ліцей "Ерудит"  Мелітопольської районної ради
Фотоальбом - 1
Фотоальбом - 2
Продукти
Плей-лист - захист








2018 РІК

Все, що натворили вчителі під час тренінгів "Нова ФК в НУШ" (Запорізька область)


Друзі! 

Прошу Вас оцінити якість тренінгів "Нова фізкультура в НУШ", які відбулися в жовтні-листопаді 2018 року. 

Для цього тисніть тут, будь ласка!

Тут Ви можете передивитися зведені дані про результати тренінгу (жовтень-листопад, 2018).

Наказ ДОН про додатковий тренінг (жовтень-листопад, 2018) - тут.

 11-13.06, 
м. Мелітополь
Тренер - Л.Кириленко
11-13.06, 
м.Мелітополь
Тренер - Н. Сбітнєва

Тренер - В.Мєшков
11-13.06, м.Молочанськ, Токмацький район
Тренер - К.Лісовік
11-13.06, смт.Кирилівка 

Тренера - В.Петренко, В.Штурмак

Тренер - С.Порвіна
11-13.06, Більмацький район

Тренера - Н.Томілко, Т.Шило, О.Рижикова

Тренера - І.Мартьянова, Т.Коновальська
11-13.06, Мелітопольський район
Тренера - Т.Матвіїшина, А.Резниченко, Л.Лобко, Т.Бідненко
Тренер - О.Тесля

Тренер - В.Клименко
13-15.06, Приморська міська ОТГ та Новоолексіївська сільська ОТГ

Тренер - О.Мельниченко
Тренер - М. Станчевський
19-21.06., Приморський район
Тренер - С.Богиня
18-20.06., Оріхівський район
Тренер - Є.Грицай
13-15.06., Берестівська ОТГ
Тренера - І.Притула, Н.Василевська
18-20.06., Гуляйпільський район
Тренера - А.Кармазенко, О.Найдьонов
18-20.06., Михайлівський район
Тренера - Е.Ценов, О.Дядя
18-20.06., Чернігівський район
Тренер - В.Сосновський
19-21.06., Осипенківська ОТГ
Тренер - Л.Нестеренко
20-22.06., м. Енергодар
Тренера - Ю.Лук'янова, О.Романовська
19-21.06., м.Вільнянськ
Тренера - О.Солопан, О.Котляр
18-20.06., м.Бердянськ
Тренер - Є.Носенко
20-22.06., Таврійська ОТГ


Тренер - С. Шаповал
20-22.06., Пологівський район

Тренер - Т.Брехер
Тренер - А.Грушко
19-21.06., Долинська СР
Тренер - Г. Назарова
23-27.06., Веселівський район
Тренера - О.Бажул, З.Щипкова
20-22.08., Дніпровський район
Тренер - Ю.Деменчук
Олександрівський район:
21.08. - день перший; 22.08. - день другий
Тренера - Л.Левченко, О.Федоріна, В.Павлов
21-23.08., Комунарський район

Тренер - В.Четверик
21-23.08., Новомиколаївський район
Відео-факти
Тренер - В.Котляр
14-16.08., Бердянський район
Тренера - Н.Авраменко, І.Тимошенко
27-29.08., Шевченківський район
Тренер - О.Іванова
27-29., Заводський район, відео
Тренер - С.Тараненко
25-27.06., Водянська ОТГ

Група № 1. Тренер - Шаповал Сергій Миколайович
31.10-02.11.2018
День перший; день другий; день третій

Група № 2. Тренер - Сбітнєва Наталя Миколаївна.
29-31.10.2018

Група № 3. Тренер - Кириленко Лариса Василівна.
30.10-01.11.2018

Група 5/6. Тренера - Солопан Олена Миколаївна; Котляр Олег Андрійович.
29-31.10.2018

Група № 7. Тренер - Поданенко Анна Іванівна.
29-31.10.2018

Група № 8. Тренер - Бажул Олена Євгенівна.
30.10-01.11.2018

Група № 9. Тренер - Носенко Євген Володимирович.
31.10-02.11.2018

Група № 10. Тренер - Тимошенко Ірина Миколаївна.
29-31.10.2018
День перший;
День другий;
День третій



Усім - щира подяка!

Тренінги з підготовки тренерів-волонтерів "Нова фізкультура для Нової Української школи" (червень, 2018)

04-06.06.2018, м.Мелітополь
Фотоальбом
07-09.06.2018, м.Бердянськ
Фотоальбом
14-16.06.2018, м.Запоріжжя
Фотоальбом